ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ МИХАЙЛА РУДЕНКА «…і цим живу!» У ВИСТАВКОВОМУ ЦЕНТРІ «МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР»

1 травня 2023 року у Виставковому центрі «Мистецький простір» Київського національного університету технологій та дизайну відбулося  відкриття Персональної виставки Михайла Руденка «…і цим живу!». Іван Грищенко, ректор КНУТД, доктор економічних наук, професор, академік НАПН України відкрив виставку та привітав митця і численну аудиторію друзів, гостей, студентів – щирих поціновувачів мистецтва із цією подією. Іван Михайлович наголосив, що пишається і  підтримує талановитих учених нашого колективу, адже впевнений, що мистецтво – це скарб нації.

Іван Грищенко вітає автора виставки

Із слів вдячності ректорові, колегам та друзям розпочав свій виступ Михайло Руденко, викладач кафедри графічного дизайну Факультету дизайну. Слово митця було надзвичайно емоційним та проникливим.

Михайло Руденко про мистецтво, свою роль, учнів, Україну

На виставку до Університету завітав Олександр Белянський, завідувач кафедри рисунку факультету образотворчого мистецтва та реставрації Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, професор, член Національної спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України.

Олександр Белянський висловлює своє захоплення творчістю художника

Тепло і зворушливо привітала митця і університет Марина Колосніченко, доктор технічних наук, членкиня Спілки дизайнерів України.

Марина Колосніченко вітає митця

Музичний дарунок підготував для гостей Богдан Подганюк, студент другого року навчання освітнього ступеня «магістр», НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Музичне вітання від Богдана Подганюка

Багато колег та друзів прийшли привітати автора, лунали привітання і від закордонних колег, а саме:

Ву Сюебіня, декана Східно-Західної академії образотворчого мистецтва Гуансі в Китаї, почесного професора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України та Університету декоративного мистецтва;

Фідеша Кьоніга, відомого угорського живописця, президента Угорського університету образотворчих мистецтв, академіка Угорської Академії мистецтв;

На завершення відкриття виставки Михайло Руденко висловив щиру вдячність Іванові Грищенку, колегам, друзям і дружині.

«Краса врятує світ!» – стверджує автор полотен, «краса зігріває душу» – читалося в очах відвідувачів виставки…

Більше про виставку та фото