ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ КНУТД З МАЙБУТНІМИ ВСТУПНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

В рамках освітньої співпраці з Великодимерською територіальною громадою керівники структурних підрозділів Київського національного університету технологій та дизайну 23 травня 2023 року відвідали Руднянський та Великодимерський ліцеї з профорієнтаційною програмою «Мій вибір - моє майбутнє». Дана програма  дозволяє зрозуміти майбутнім вступникам, який вид професійної діяльності їм більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію.

В профорієнтаційному заході взяли участь директор  фахового коледжу  мистецтв та дизайну КНУТД к.е.н., професор Любов Петрівна ХМЕЛЕВСЬКА, декан факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій к.т.н., доцент Володимир Миколайович ПАВЛЕНКО, декан факультету хімічних та біофармацевтичних технологій д.пед.н., професор Тетяна Михайлівна ДЕРКАЧ, директор інституту інженерії та інформаційних технологій д.т.н., професор Ігор Васильович ПАНАСЮК, факультет дизайну репрезентувала завідувачка кафедри мистецтва та дизайну костюма д.т.н., професор Калина Лівіанівна ПАШКЕВИЧ, від факультету мистецтва і моди виступила завідувачка кафедри моделювання та художнього оздоблення одягу  д.т.н., професор  Наталія Валентинівна ОСТАПЕНКО, факультет управління та бізнес-дизайну представили завідувач кафедри підприємництва та бізнесу д.е.н., професор Талят Енверович БЄЛЯЛОВ та заступник завідувача д.е.н., доцент Мар’яна Сергіївна ШКОДА, завідувач кафедри приватного та публічного права д.ю.н., професор Юрій Віталійович ОНІЩИК репрезентував  інститут права та сучасних технологій.

Директор інституту інженерії та інформаційних технологій д.т.н., професор Ігор Васильович ПАНАСЮК розповів майбутнім вступникам  про історію розвитку Київського національного університету технологій та дизайну, конкурентні переваги та конкурентоспроможні позиції Університету в національних та міжнародних рейтингах, ознайомив присутніх з кращими університетськими традиціями, організацією навчальної, методичної, організаційної та наукової роботи студентів в Університеті. Декани факультетів та завідувачі кафедр представили спеціальності та унікальні освітні програми за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти в Київському національному університеті технологій та дизайну, розповіли учням про особливості навчання та подальшого працевлаштування.  Особливу атмосферу створила керівник фахового коледжу  мистецтв та дизайну КНУТД к.е.н., професор Любов Петрівна ХМЕЛЕВСЬКА разом з викладачами коледжу та студентами, які  провели учням майстер-класи  з перукарського мистецтва та  моделювання одягу.

Ми щиро дякуємо за  насичені години разом директорам, вчителям  та учням  шкіл та ліцеїв Великодимерської територіальної громади Броварського району Київської області, що долучились до даного заходу.

Окрема щира подяка за теплий прийом та гостинність директорці Руднянського ліцею Компанець Ользі  Петрівні та директорці Великодимерського ліцею Філіповій  Тетяні  Анатоліївні.

Надіємось,  що корисна інформація про наші спеціальності та освітні програми, допоможуть майбутнім вступникам з вектором вибору професії!