ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ЕНЕРГО- ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ В СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ»

18 травня 2023 року у навчально-науковій лабораторії «Центр енергоефективності» (ауд. 5-0203), що функціонує на кафедрі комп’ютерної інженерії та електромеханіки КНУТД, відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Енерго- та ресурсозбереження в сучасних технологіях» (керівник наукового гуртка О. О. Романюк) з теми: «Методи стимулювання збереження тепла та енергії в сучасних технологіях».

Здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня під час засідання:

– ознайомилися з типами ламп, які можуть використовуватися у сучасних системах для освітлення різних приміщень;

– здійснили порівняльний аналіз ламп за такими характеристиками як освітленість і спожита потужність;

– визначили для якого типу приміщення, які лампи доцільно використовувати і за якими методиками необхідно здійснювати розрахунок їх кількості;

– обговорили можливі методи стимулювання збереження енергії в побуті.