МАЙСТЕР-КЛАС: «ОСНОВИ ПАУЕРЛІФТИНГУ»

Серед заходів проведених до дня Інституту права та сучасних технологій особливо сподобався всім учасникам майстер-клас з основ пауерліфтингу, організований студентами кафедри фізичного виховання та здоров’я.

Організаторами майстер-класу виступили МАКСИМ ШЕВЧЕНКО – голова студентської профспілкової організації ІПСТ (студент гр. БФР-21) та АНДРІЙ ПИВОВАРЧУК - пауерліфтер I розряду (студент гр. БФР- 21).

Бажаючих взяти участь у майстер-класі, який проводився у приміщенні тренажерної зали Університету виявилось багато. Відповідаючи на питання щодо техніки виконання вправ АНДРІЙ ПИВОВАРЧУК провів повноцінне тренування.

Демонстрація техніки виконання станової тяги Демонстрація техніки виконання присіду

Демонстрація техніки виконання жиму штанги лежачи на лаві Закріплення техніки виконання жиму штанги лежачи на лаві

Навчання техніці виконання вправ

Дякуємо організаторам за гарний настрій!