Вітаємо науковців Київського національного університету технологій та дизайну з успішним проходженням конкурсного відбору 2023 року за міжнародними проєктами Еразмус+:

1. Програма «Креативна Європа» (CREA)

Проєкт: 101127950 FashionTEX «Європейська академія молодих дизайнерів FashionTEX для вивчення інноваційних технологій у цифровому дизайні одягу». Консорціум закладів-партнерів.

Країни: Німеччина, Україна, Чехія, Нідерланди, Хорватія, Португалія, Польща, Естонія, Латвія, Литва, Італія.

Відповідальні: д. пед. н., проф. Єжова  О. В., Бернхард Рідер (Дрезден, Німеччина).

Термін дії: 2023 – 2025 рр.

2. Програма Еразмус+ (ERASMUS+)

Проєкт: 101128856 3D4U «3D КОНЦЕПЦІЇ ДЛЯ ОСВІТИ МОДИ В УКРАЇНІ». Консорціум закладів-партнерів.

Країни: Німеччина, Україна, Румунія, Греція.

Відповідальний: д. т. н., проф. Первая Н. В.

Термін дії: 2023 – 2025 рр.

Бажаємо виконавцям успіхів та натхнення у реалізації проєктів!

04.08.2023