ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНИ МАР'ЯНИ ОЛЕСЬКІВ

За підтримки та тісної співпраці кафедри туризму та готельно-ресторанного бізнесу КНУТД з Комітетом підприємців туристично-готельної індустрії Торгово-промислової палати України 15 вересня 2022 року була проведена відкрита онлайн-зустріч з головою Державного агентства розвитку туризму України. Мар'яна Олеськів прочитала лекцію на тему "Туризм в Україні та світі в умовах російської агресії проти України".

Зустріч зібрала понад 300 учасників зі всієї України. У форматі конструктивного діалогу було обговорено проблемні питання туристичної галузі та готельно-ресторанного бізнесу в умовах війни в Україні, визначено пріоритетні напрями їх подальшого розвитку.

Наприкінці лекції викладачі та здобувачі освіти мали можливість поставити запитання і отримати ґрунтовні відповіді.

Результати зустрічі будуть впроваджені в освітній процес підготовки фахівців для індустрії гостинності за освітньо-професійними програми кафедри туризму та готельно-ресторанного бізнесу КНУТД.

Вдячні за співпрацю!

17.09.2022