ЗАХОДИ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

В другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято здорового способу життя, оздоровчо-фізкультурного та спортивного руху. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки укріплює здоров’я, він загартовує характер і волю.

Відповідно до плану роботи Інституту права та сучасних технологій та кафедри фізичного виховання та здоров’я було проведено SportFest-2023.

В дружній атмосфері пройшли змагання з настільного тенісу (06.09.2023), мета яких популяризація тенісу, здорового способу життя серед молоді.

Переможці змагань серед дівчат:

1 місце – Ролик Катерина, група БДм-1-23;

2 місце – Новікова Анастасія, група БДм-1-23;

3 місце – Гайдучик Дар’я, група Дг-52.

Переможці змагань серед юнаків:

1 місце – Солоденько Ілля, група БПКД-1-23;

2 місце – Войтюк Василь, група БФР-1-23;

3 місце – Воблий Данило, група Дг-44.

В номінації «Глядацькі симпатії» перемогли Панченко Мирослава та Гриб Максим.

Доцентка кафедри фізичного виховання та здоров’я, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Оксана Зеленюк 07.09.2023 провела навчально-пізнавальний семінар «Сторінка історії спортивного Києва початку ХХ ст.».

11.09.2023 на стадіоні університету відбулися змагання з міні-футболу серед студентів першого курсу. Серед учасників були і дівчата-спортсменки, участь яких придала змаганням коректності та дисциплінованості.

Переможці змагань:

1 місце – збірна команда факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій;

2 місце – команда Інститут права та сучасних технологій (група БФР-23);

3 місце – команда ЕСКІМО (збірна команда Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД);

4 місце – команда ФЛАМІНГО (збірна команда Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД).

Подяка всім учасникам SportFest2023!

Науково-педагогічні працівники кафедри фізичного виховання та здоров’я з нагоди свята отримали почесні грамоти та подяки від Київського міського голови Віталія Кличка.

Колектив Київського національного університету технологій та дизайну отримав Подяку від Відділу молоді та спорту Печерської районної державної адміністрації в місті Києві за плідну багаторічну співпрацю, ініціативність та всебічне сприяння в організації заходів у Печерському районі міста Києва.

Тримаймо освітній фронт разом!