ЛЕКЦІЯ СУДДІ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА

14 вересня 2023 року з метою підвищення якості освітнього процесу відбулася лекція у форматі ZOOM-конференції для здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти зі спеціальності «Право», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 052 «Політологія» та 054 «Соціологія», судді Конституційного Суду України Юровської Галини Валентинівни на тему: «Право на свободу та особисту недорканість».

На лекції були присутні студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти груп БП-23, БП-22, БП-21, БП-20, БППК-23, БСК-23, БППК-22, студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти груп МгП-23, МгзП-23, МгП-22, МгзП-22, аспіранти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти груп ДФЗП-20, ДФП-22, ДФПв-22, ДФП-23.

Під час лекції було розглянуто положення Конституції України, Європейської конвенції з прав людини, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права щодо права людини на свободу та особисту недорканість, судову практику та проблеми реалізації права на свободу та особисту недорканість.

Щиро вдячні Юровській Галині Валентинівні за цікаву, змістовну та корисну лекцію!