РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 073 МЕНЕДЖМЕНТ

10 жовтня 2023 року на базі Київського національного університету технологій та дизайну проведено підсумкову конференцію Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів за спеціальністю 073 МЕНЕДЖМЕНТ.

Конкурс було проведено відповідно до Листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України від 21/08-867 від 23.05.2023 р.

Лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України

У 2023/2024 н.р. на Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 Менеджмент (спеціалізації «Менеджмент персоналу», «Менеджмент бізнес-структур») було представлено 120 робіт за рівнем «бакалавр» та 67 робіт за рівнем «магістр».

Представництво закладів освіти серед учасників: 25.

Професійні виступи випускників, які презентували свої результати, вселяють впевненість у майбутньому. Щиро вдячні всім учасникам конкурсу та їх керівникам!

Результати Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних  робіт студентів за спеціальністю 073 Менеджмент