ЗАСІДАННЯ ГУРТКА «ЗАСТОСУВАННЯ АНАЛІТИЧНИХ ТА СТАТИСТИЧНИХ МЕТОДІВ ПРИ РОЗВ’ЯЗАННІ ЕКОНОМІЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ЗАДАЧ»

13.10.2023 року на кафедрі прикладної фізики та вищої математики в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося чергове засідання гуртка «Застосування аналітичних та статистичних методів при розв’язанні економічних та фізичних задач», мета діяльності якого застосування набутих знань під час розв’язування практичних задач, побудови та аналізу відповідних математичних моделей та статистичних гіпотез (керівник гуртка Л. В. Волох, кандидат фізико-математичних наук).

Тема засідання «Фінансові задачі в кредитуванні, банківській справі, інвестуванні та бізнес-проєктах».

У роботі гуртка взяли участь студенти груп БСАУ-22, БПМ-22 та БНТ-22.

Було розглянуто статистичну оцінку ефективності реальних інвестицій, зокрема за наведеними даними було проаналізовано динаміку та структуру інвестицій, використовуючи показники динаміки, структури, графічний метод. За допомогою критерію X2-Пірсона проаналізовано розвиток ринкових відносин у регіоні. Під час жвавого обговорення учасниками гуртка було запропоновано у статистичному аналізі кредитування та бізнес-проєктів враховувати значний вплив інфляції. Дослідження коефіцієнтів оцінки ефективності інвестиційних проєктів дає можливість підприємству обрати найбільш привабливі об’єкти для вкладення коштів.

06.11.2023