НАУКОВА ТА ОСВІТНЯ СПІВПРАЦЯ З ТЕХНІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ КОШИЦЕ (СЛОВАЧЧИНА)

Із 21 по 26 листопада 2023 року відбувся робочий візит викладачів кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологій - доктора технічних наук, професора Ірини Шведчикової та доктора технічних наук, професора Олександра Шавьолкіна до Технічного університету Кошице (Словаччина) в рамках спільного українсько-словацького науково-дослідного проєкту «Удосконалення енергоменеджменту гібридних фотоелектричних систем локальних об’єктів з накопичувачами енергії» (науковий керівник – професор І. Шведчикова).

Під час візиту до Технічного університету Кошице викладачі КНУТД ознайомились з обладнанням лабораторій та з напрямками наукових досліджень, кафедри електроенергетики. Відбувся обмін досвідом щодо впровадження результатів наукових досліджень в освітній процес, зокрема в удосконалення освітніх програм. Обговорені питання подальшої наукової та освітньої співпраці.