РОБОЧА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ НАУКОВЦІВ ІНСТИТУТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ З КОЛЕГАМИ ЗІ СЛОВАЧЧИНИ

14 листопада 2023 року науковці Інституту інженерії та інформаційних технологій Київського національного університету технологій та дизайну взяли участь у робочій онлайн-зустрічі з представниками Технічного університету Кошице (Словаччина). Зустріч відбулась в рамках спільного українсько-словацького науково-дослідного проєкту «Удосконалення енергоменеджменту гібридних фотоелектричних систем локальних об’єктів з накопичувачами енергії». Від КНУТД на зустрічі були присутні директор Інституту професор Ігор Панасюк, професори кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки Ірина Шведчикова та Олександр Шавьолкін. Модератором заходу зі словацької сторони став професор Майкл Колчун. Під час робочої зустрічі сторони обговорили результати реалізації спільного науково-дослідного проєкту та напрямки подальшого наукового та освітнього співробітництва.