УСПІШНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВІРТУАЛЬНОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ УПРАВЛІННЯ ТА БІЗНЕС-ДИЗАЙНУ

У рамках співпраці між Київським національним університетом технологій та дизайну та  Мінгячевірським державним університетом (Азербайджанська Республіка), за ініціативою керівництва факультету управління та бізнес-дизайну та за всебічної підтримки Івана Грищенка, ректора КНУТД, академіка НАПН України, здобувачі вищої освіти факультету управління та бізнес-дизайну з 3 по 30 листопада 2023  року мали можливість взяти участь у програмі віртуальної академічної мобільності, яка проходила в дистанційному режимі в рамках реалізації спільного міжнародного грантового проєкту VEHUB4YOU – «Міжнародна мережа віртуальних молодіжних бізнес-хабів», що співфінансується Європейським Союзом та реалізується проєктними командами:

Київського національного університету технологій та дизайну,

Мінгячевірського державного університету (Азербайджанська Республіка),

Університету Фоджа (Італія),

Університету прикладних наук RISEBA (Латвійська Республіка).

Програма віртуальної академічної мобільності передбачала проведення занять з курсу «Менеджмент» загальним обсягом 2 кредити ECTS (60 годин) у формі інтерактивних лекцій англійською мовою, індивідуальних завдань, які виконувались студентами  під керівництвом викладачів Мінгячевірського державного університету, підготовки та участі здобувачів освіти у ІІ Міжнародній науковій конференції «Стратегія сталого розвитку: глобальні тренди, національний досвіл та нові цілі» (Second lnternational Scientific Conference titled «Sustainable Development Strategy: Giobal Trends, National Experiences and New Goals»). Конференція, яку присвячено 100-річчю від дня народження загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва, відбудеться 8–9 грудня 2023 року.

Під час циклу із 5 лекцій англійською мовою Заура Расулова, професора Мінгячевірського державного університету, а також здобувачів факультету управління та бізнес-дизайну було виконано комплекс індивідуальних завдань, які перевіряли  викладачі Мінгячевірського університету. Загалом у програмі віртуальної академічної мобільності взяло участь 70 здобувачів вищої освіти кафедр факультету управління та бізнес-дизайну: підприємництва та бізнесу, управління та смарт-інновацій, маркетингу та комунікаційного дизайну, смарт-економіки, фінансів та бізнес-консалтингу.

За результатами успішного проходження курсу віртуальної академічної мобільності передбачено отримання учасниками Сертифікатів міжнародного рівня.

Міжнародна академічна мобільність у рамках реалізації грантового проєкту ERASMUS+ «Міжнародна мережа віртуальних молодіжних бізнес-хабів» (ERASMUS-EDU-2021-VIRT-EXCH VEHUB4YOU) має на меті підвищення якості бізнес-освіти шляхом віртуального обміну та забезпечення доступу до найкращих бізнес-практик та навчальних курсів, міжнародну співпрацю в частині проведення спільних науково-практичних конференцій, тренінгів, семінарів.

Колектив факультету управління та бізнес-дизайну висловлює щиру подяку партнерам із Мінгячевірського державного університету та особисто Шахіну Байрамову, ректору, професору, плануємо продовжити плідну співпрацю, а також взяти участь у ІІ Міжнародній науковій конференції «Стратегія сталого розвитку: Світові тенденції, національний досвід та нові цілі», яка відбуватиметься в Мінгячевірському державному університеті 7–8 грудня 2023 року.

Підтримуємо освітній фронт, крокуємо разом до Перемоги!