ПОКАЗ МОД «DEFILE DES DEBUTANTS» ДИЗАЙНЕРІВ-ПОЧАТКІВЦІВ КНУТД У ПАРИЖІ

20 листопада 2023 року в Парижі (Франція) під час Paris Fashion Week студенти і випускники Київського національного університету технологій та дизайну представили свої колекції на показі мод «DEFILE DES DEBUTANTS», організованому Асоціацією українських дизайнерів у Парижі «Association des créateurs ukrainiens à Paris», що мав на меті побудувати міст між українськими дизайнерами-початківцями та великим світом європейської моди. Показ успішно відбувся в рамках благодійного проєкту під назвою «Ода Європейській України» за підтримки фонду Fulbright та посольства США у Франції.

Як висловилась президентка Асоціації Кристина Мамедова: «Україна завжди була відома своїми талановитими та творчими особистостями, здатними своїми ідеями та креативністю змінювати світ. У найважчі для нашої країни часи, коли творчий потенціал наших дизайнерів стикається з викликами та обмеженнями, ми прагнемо надати їм можливість розвиватися та процвітати на європейській арені».

У готелі Normandy – центрі міста Парижа, представили свої захоплюючі колекції студенти і випускники факультету дизайну та факультету мистецтв і моди, які наразі навчаються або успішно завершили навчання за освітніми програмами «Дизайн одягу», «Моделювання, конструювання та художнє  оздоблення виробів легкої промисловості», «Індустрія моди».

Свої колекції на показі представили:

Ілона Мандираджи (студентка гр. БДо2-20, кафедра мистецтва та дизайну костюма (МДК), факультет дизайну), керівник – доктор мистецтвознавства, професор Олена Колосніченко, професор кафедри МДК;

Моделі з колекції, автор Ілона Мандираджи

Лідія Человська (студентка гр. БДо1-20, кафедра МДК, факультет дизайну), керівник – доктор мистецтвознавства, професор Наталія Чупріна, професор кафедри МДК;

Образ з колекції, автор Лідія Человська

Ангеліна Корякіна (студентка гр. МгД2-22, кафедра МДК, факультет дизайну), керівники – доктор технічних наук, професор Калина Пашкевич, завідувач кафедри МДК; доктор філософії, доцент Олена Герасименко, доцент кафедри МДК;

Образи з колекції, автор Ангеліна Корякіна

Софія Ніколаєнко (випускниця кафедри МДК, факультет дизайну), керівник – доктор мистецтвознавства, професор Олена Колосніченко, професор кафедри МДК;

Моделі з колекції, автор Софія Ніколаєнко

Анастасія Галушко (випускниця кафедри МДК, факультет дизайну), керівник – Ірина Давиденко, доцент кафедри МДК;

Вироби з колекції, автор Анастасія Галушко

Руслана Рудюк (випускниця кафедри МДК, факультет дизайну), керівник – кандидат технічних наук Галина Кокоріна, доцент кафедри МДК;

Моделі з колекції, автор Руслана Рудюк

Євгенія Онушко (студентка гр. МгШМК-22 кафедри моди та стилю,  факультет мистецтв і моди), керівник – доктор технічних наук, професор Наталія Остапенко, декан факультету мистецтв і моди;

Показ колекції моделей, автор Євгенія Онушко

Оксана Фоміна (студентка гр. МгІМд-22 кафедри технології моди, факультет мистецтв і моди), керівники – кандидати технічних наук, доценти Лілія Чертенко, Наталія Борщевська, Оксана Водзінська доценти кафедри технології моди.

Моделі з колекції, автор Оксана Фоміна

Асоціація українських дизайнерів допомогла молодим дизайнерам у закупівлі матеріалів для виготовлення колекцій та організації візиту студентів до Парижа. Гості показу відзначили високий рівень підготовки студентів нашого Університету та поділились приємними враженнями від показу креативних моделей з колекцій молодих дизайнерів.

Учасники показу в Парижі

Дякуємо організаторам конкурсу – Асоціації українських дизайнерів у Парижі @acuparis за підтримку талановитої української молоді!