ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 075 «МАРКЕТИНГ» ЗДОБУЛИ 1 МІСЦЕ У НОМІНАЦІЇ «ВІДЕОРЕКЛАМА» НА ІХ ХАРКІВСЬКОМУ СТУДЕНТСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ РЕКЛАМИ

1 грудня 2023 р. у прифронтовому Харкові відбулися заходи ІХ Харківського студентського фестивалю реклами! Його організаторами виступили Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця та Спілка рекламістів України.

Члени студентського гуртка «Студентський маркетинговий клуб «М-Теам» – О. Стучинський, А. Пейкова, Д. Тетервак, Д. Хілобок,

Д. Будюк, В. Пилипенко, А. Бондаренко, А. Синчук, Д. Іщенко, Р. Дзюба, С. Русан, Д. Левенко, В. Малорід – переможці у номінації «Відеореклама» (І місце)

Фестиваль урочисто відкрив Володимир Пономаренко, ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця, професор. ІХ Харківський студентський фестиваль реклами – це найбільший регіональний студентський фестиваль реклами у якому взяло участь понад 50 українських закладів освіти із Харкова, Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Чернівців, Рівного, Тернопіля, Черкас, Полтави, Сум, Маріуполя та інших міст України.

Учасники мали можливість відвідати майстер-класи Євгена Ромата, голови Спілки рекламістів України, професора КНУ ім. Т. Шевченка, а також успішних рекламістів, медійників, маркетологів та культурологів. Експерти поділилися власним досвідом створення реклами, проведення івентів, пошуку цікавих рішень та успішними онлайн-кейсами. Програма майстер-класів була традиційно досить насиченою, змістовною, цікавою та корисною.

Вітаємо переможців фестивалю та бажаємо успіхів у навчанні!