СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙНУ – ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 «ДИЗАЙН»

Здобувачі освіти факультету дизайну в черговий раз підтвердили високий рівень підготовки і якість освіти в КНУТД – отримали призові місця у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності 022 «Дизайн» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти. Конкурс відбувався за спеціалізаціями «Графічний дизайн», «Дизайн одягу (взуття)», «Дизайн середовища».

Мета конкурсу – створення умов для залучення та заохочення талановитої молоді займатися науково-дослідною роботою, заохочення творчого підходу, розвиток професійних навичок, обмін досвідом та кращими практиками щодо виконання кваліфікаційних робіт, їхнього наукового та прикладного контенту для підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Дизайн».

Конкурс було організовано протягом листопада-грудня 2023 року кафедрою дизайну Херсонського національного технічного університету за підтримки Міністерства освіти та науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти. Роботи анонімно й незалежно рецензували члени професійного журі. За рішенням журі переможцями Конкурсу, серед більш ніж 70 учасників з різних дизайнерських ЗВО України, стали такі здобувачі освіти нашого Університету:

ПЕРШИЙ (БАКАЛАВРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Юлія Рябуха, керівник д. т. н., проф. Калина Пашкевич, спеціалізація «Дизайн одягу (взуття)» (кафедра МДК)

Результати кваліфікаційної роботи Ю. Рябухи (керівник проф. К. Пашкевич)

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Марія Ященко,  керівник д. філос., доц. Олександра Шмельова-Нестеренко,

спеціалізація «Дизайн середовища» (кафедра ДІМ)

Результати кваліфікаційної роботи М. Ященко (керівник доц. О. Шмельова-Нестеренко)

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Софія Грицай, керівник к. т. н., доц. Олена Слітюк, спеціалізація «Графічний дизайн» (кафедра МД)

Результати кваліфікаційної роботи С. Грицай (керівник доц. О. Слітюк)

ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Катерина Чверкалюк, керівник д. арх., проф. Вадим Абизов, спеціалізація «Дизайн середовища»

(кафедра ДІМ)

Результати кваліфікаційної роботи К. Чверкалюк (керівник проф. В. Абизов)

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Ірина Приходько, керівник д. філос. наук., проф. Олександра Колісник, спеціалізація «Графічний дизайн» (кафедра ГД)

Результати кваліфікаційної роботи І. Приходько (керівник проф. О. Колісник)

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Олеся Скасків, керівник д. мист., професор Наталія Чупріна, спеціалізація «Дизайн одягу (взуття)» (кафедра МДК)

Результати кваліфікаційної роботи О. Скасків (керівник проф. Н. Чупріна)

Дякуємо колегам з Херсонського національного технічного університету за гарну організацію конкурсу і можливість для здобувачів освіти у складний воєнний час проявити свій науковий і творчий потенціал, а науковим керівникам обмінятись досвідом підготовки здобувачів освіти зі спеціальності «Дизайн» у закладах вищої освіти України!

Вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників, щиро радіємо успіхам та бажаємо подальших наукових і творчих звершень!