РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ!

Інститутом права та сучасних технологій розпочато співпрацю із Національною мережею розвитку локальної філантропії («Філантропи»), організацією, яка стоїть на передовій розвитку філантропії та волонтерства в Україні.

08 лютого 2024 року на діловій зустрічі організацію «Філантропи» було представлено фандрейзеркою Вікторією Заблоцькою, та контентмейкеркою Наталією Ковальчук.

«Філантропи» розповіли  про напрями діяльності організації та її візію, яка полягає у сприянні розвитку соціального капіталу та культури філантропії задля сталого розвитку громад в Україні.

В ході зустрічі сторони обговорили плани співпраці, а саме:

Інститут права та сучасних технологій:

-      розширення соціальних компетенції студентів через доступ до спеціалізованих навчальних програм та практичних воркшопів;

-      підвищення рівня соціальної відповідальності серед університетської спільноти шляхом залучення до волонтерських ініціатив та проєктів із позитивним соціальним впливом;

-      розширення мережі контактів з професіоналами, благодійними фондами та соціальними підприємствами, що відкриває нові можливості для співпраці та розвитку;

-      інтеграція реальних кейсів соціальної діяльності у освітній процес, що покращує якість освіти та забезпечує студентам практичний досвід.

«Філантропи»:

-      подальше поширення своїх ідей та цілей серед молодого покоління, що сприяє культурі філантропії та соціального підприємництва;

-      виявлення та підтримка молодих талантів, які можуть приєднатися до реалізації проєктів організації або започаткувати власні ініціативи;

-      отримання нових ідей та підходів до розв’язання соціальних проблем через співпрацю з науковцями та студентами університету;

-      зміцнення позицій у суспільстві через демонстрацію успіхів спільних проєктів та ініціатив.

Сторони виразили сподівання на те, що майбутня співпраця створюватиме синергію між академічними знаннями та практичними досвідом в сфері філантропії,  підсилить соціальний вплив обох сторін, відкриває нові горизонти для студентів ІПСТ спеціальностей 014 Середня освіта, 035 Філологія, 052 Політологія, 054 Соціологія, 081 Право пропонуючи їм унікальну можливість залучитися до соціальних ініціатив, які мають реальний вплив на розвиток наших громад.

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ РАЗОМ!