ПРОСВІТНИЦЬКО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ НА ТЕМУ: «ПСИХОЛОГІЯ ЩАСТЯ»

З нагоди Міжнародного дня щастя, який традиційно відзначається 20 березня з 2012 року, студенти-психологи І курсу 20.03.2023 р. долучилися до просвітницько-профілактичного заходу «Психологія щастя», організованого Риммою Кириченко, керівником центру психологічної підтримки. Римма Вікторівна ознайомила здобувачів вищої освіти з історію виникнення цього свята, психологічним контекстом проблеми щастя, ознаками щасливої людини, запропонувала рекомендації психологів як навчитися бути щасливим та радіти життю.

27.03.2023 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося чергове засідання гуртка «Позитивна психологія» з теми: «Сила позитивного мислення» з метою надання практичної допомоги здобувачам освіти у формуванні здорового оптимізму й навичок позитивного мислення та сприяння професійному самовизначенню молоді. Керівник наукового гуртка – Р. Кириченко, доцент кафедри професійної освіти в сфері технологій та дизайну, канд. психол. наук. У засіданні взяли участь студенти групи БПс-22, вони опановували прийоми та методи формування позитивного мислення. Ознайомились з ментальними законами, синтетичним досвідом, технологією та практичними порадами щодо формування позитивного мислення.

Центр психологічної підтримки КНУТД