ТРЕНІНГОВІ ЗАНЯТТЯ: «ПІЗНАЙ СЕБЕ!»

З метою формування і розвитку установки на самопізнання і саморозвиток, створення позитивного психологічного клімату 11.04.2023 р., 18.04.2023 р., 25.04.2023 р. Римма Кириченко, керівник центру психологічної підтримки Київського національного університету технологій та дизайну, кандидат психологічних наук провела тренінгові заняття: «Пізнай себе!» зі студентами ІІ курсів факультетiв: мистецтв і моди, мехатроніки та комп’ютерних технологій, дизайну, хімічних та біофармацевтичних технологій, управління та бізнес дизайну, культурних та креативних індустрій; інститутів права та сучасних технологій, інженерії та інформаційних технологій. Здобувачі вищої освіти виконали цікаві індивідуальні та колективні завдання, які допомогли їм краще пізнати самих себе та інших, підвищити самооцінку, покращити самоорганізацію та самоконтроль, навчитись керувати власними емоціями. Тренінг сприяв розвитку комунікабельності, креативності та мотивації до дії.

Центр психологічної підтримки КНУТД