АДАПТАЦІЙНО-КОМАНДОТВОРЧИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: «МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» ТА «КУЛЬТУРОЛОГІЯ»

10.10.2023 року Римма Кириченко, керівник центру психологічної підтримки Київського національного університету технологій та дизайну, кандидат психологічних наук, доцент кафедри професійної освіти в сфері технологій та дизайну провела адаптаційно-командотворчий тренінг для здобувачів освіти першого курсу спеціальностей: 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 034 «Культурологія», щоб кожен студент-першокурсник з легкістю міг звикнути до нового середовища, поліпшити комунікативні навички, проявити себе у колективі й створити якомога комфортніші умови для ефективного навчання.

Здобувачі освіти через самопрезентацію, комунікацію взяли активну участь у тренінгу, виконали цікаві практичні завдання, психологічні вправи та пограли в ігри, спрямовані на максимальну взаємодію, що сприяють командотворенню та розкриттю кожного учасника групи.

Щиро дякуємо нашим комунікабельним, відкритим, креативним студентам за спільну творчу взаємодію на тренінгу та дружню, веселу атмосферу!

Запрошуємо усіх бажаючих на наступні зустрічі!

Центр психологічної підтримки КНУТД