ПРОСВІТНИЦЬКО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ З ТЕМИ: «СИЛА ПОЗИТИВНОГО МИСЛЕННЯ»

01.11.2023 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся профілактичний захід з теми: «Сила позитивного мислення» з метою надання практичної допомоги здобувачам освіти у формуванні здорового оптимізму та навичок позитивного мислення, що сприятиме професійному самовизначенню молоді. Захід організувала й провела Римма Кириченко, керівник центру психологічної підтримки КНУТД, канд. психол. наук. Студенти групи БПс-23 розглянули психологічні аспекти проблеми щастя, ознак щасливої людини, дібрали рекомендації психологів як навчитися бути щасливим та радіти життю, опановували прийоми та методи формування позитивного мислення. Також учасники ознайомилися з ментальними законами, синтетичним досвідом, технологією та практичними порадами щодо формування позитивного мислення.

Центр психологічної підтримки КНУТД