ВІДКРИТТЯ НОВИХ ОСВІТНІХ ГОРИЗОНТІВ

Університетська співпраця є важливим аспектом академічного середовища, яка надає здобувачам вищої освіти можливість розширити свої знання та отримати цінний досвід в інших університетських середовищах.

В рамках дії Міжінституційної угоди про співпрацю між КНУТД та Ризьким технічним університетом 28 березня 2024 року комісія ІПСТ по відбору учасників для програм академічної мобільності підвела підсумки конкурсного відбору серед здобувачів вищої освіти ІПСТ.

На конкурс було подано значну кількість заявок. Після ретельного аналізу та оцінки показників успішності претендентів, комісією ІПСТ по відбору учасників для програм академічної мобільності у складі: Тетяни ВЛАСЮК – голови конкурсної комісії, к.е.н., доц., директора ІПСТ; Наталії ФАСТОВЕЦЬ – секретаря конкурсної комісії, к. н. з держ. упр., доц., координатора з академічної мобільності ІПСТ; Марини ВИШНЕВСЬКОЇ – особи відповідальної за оцінювання рівня володіння іноземною мовою (для міжнародних програм), доц.; Олександра БАБАКА – голови студентського самоврядування КНУТД; Тетяни СІНЬКЕВИЧ – голови первинної профспілкової організації студентів КНУТД; Анни СІНІЛКІНОЇ – методиста сектору міжнародних освітніх програм КНУТД, було визначено лідерів рейтингового оцінювання. Найвищі місця посіли здобувачки вищої освіти за спеціальністю 035 «Філологія» – Таїсія Лунга (гр. БАМ -21) та Якимова Ада (гр. БАМ -23).

Щиро вітаємо дівчат і бажаємо успіху у подальшому зовнішньому відборі!

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ РАЗОМ!