СЕМІНАР ЩОДО ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 022 «ДИЗАЙН»

Факультет дизайну КНУТД здійснює набір на навчання в магістратуру за спеціальністю 022 «Дизайн» за такими освітніми програмами: «Дизайн (за видами)», «Дизайн одягу», «Дизайн середовища».

3 квітня 2024 року проведено онлайн семінар для здобувачів освіти бакалаврського рівня 4 курсу кафедр факультету дизайну щодо правил вступу в магістратуру КНУТД у 2024 році. Олена Герасименко, заступник декана факультету дизайну, розповіла студентам про етапи вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, правила реєстрації на ЄВІ, завдання творчих конкурсів для вступу на освітні програми магістерського рівня.

У заході взяли участь здобувачі освіти 4 курсу освітніх програм «Графічний дизайн», «Мультимедійний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу», куратори академічних груп факультету дизайну, керівники кваліфікаційних робіт бакалаврів.

Присутнім було повідомлено, що у 2024 році конкурсний відбір для здобуття ступеня магістра здійснюється за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ), фахового іспиту та розгляду мотиваційних листів.

На семінарі також було обговорено послідовність розробки кваліфікаційної роботи, склад супровідних документів, проєктної частини роботи, необхідні апробаційні матеріали та терміни підготовки розділів кваліфікаційної роботи до захисту. Здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Запрошуємо всіх бажаючих до вступу в магістратуру за спеціальністю 022 «Дизайн»!

Телефони для консультацій:

+38044-280-55-45, +38096-232-43-43 (приймальна комісія)

+38044-256-29-33 (деканат факультету дизайну, ауд. 1-0325)