ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ КАФЕДРИ «ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО» ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

З метою підвищення рівня обізнаності в екологічних і природоохоронних питаннях, а також виховання любові до природи у здобувачів освіти ОП «Цифрове мистецтво», куратор Інга Єрмак та Антоніна Дубрівна, завідувачка кафедри цифрового мистецтва організували екологічну акцію в Гуртожитку № 7. Разом із студентами було упоряджено територію і висаджено на клумбах кущі аквілегії, флоксів, лілейника та посіяно бальзамін садовий, гайлардію, цинію, айстри і настурцію.

День довкілля – це чудова нагода, щоб проявити свою любов до природи й зробити щось корисне для неї. Це свято нагадує кожному про особисту відповідальність за збереження та відновлення навколишнього середовища, що страждає від результатів життєдіяльності людини.

Турбота про довкілля починається з кожного особисто, родини, власного будинку, прибудинкової території, вулиці.

Заквітчуємо університетське життя та Україну разом!