ВІДЗНАКА ДОБРОВОЛЬЦІВ ФАКУЛЬТЕТУ ХІМІЧНИХ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

У березні 2022 року працівники деканату факультету хімічних та біофармацевтичних технологій КНУТД Олена Гурковська й Наталія Пилипенко вступили до лав Добровольчого формування територіальної громади м. Києва «Мрія». Від початку війни й до сьогодні у складі медичної служби ДФТГ Олена й Наталія виконують завдання та доручення щодо забезпечення бійців засобами індивідуального захисту, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, а також надають першу медичну допомогу прикріпленому контингенту.

У день Українського Добровольця 14 березня 2024 р. в Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі відбувся урочистий Молебень за здоров’я військовослужбовців. Під час церемонії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній вручив нагороди добровольцям ДФТГ «Мрія».

Пишаємося та дякуємо нашим колегам, які наближають нас до Перемоги!