ЛЕКЦІЯ СТЕЛИ РАІЛЯН (МОЛДОВА) ДЛЯ СТУДЕНТІВ ДИЗАЙНЕРІВ

23 травня 2024 року в рамках міжнародної співпраці між КНУТД і Кишинівським державним університетом імені І. Крянге (Молдова) відбулася онлайн-лекція «Exploring Contemporary Trends in Animation and Game Design: A Case Study of Today's Animation Studios and Production Houses» Стели Раілян (Stela Railean) відомого аніматора, лектора партнерського університету.

Лекцію запрошеного лектора, організовану кафедрою мультимедійного дизайну, прослухали здобувачі освіти ОП «Мультимедійний дизайн», «Графічний дизайн», «Дизайн одягу», «Дизайн (за видами)» бакалаврського та магістерського рівнів, а також аспіранти ОП «Дизайн»: Катерина Семашко, Марія Махортова, Олексій Ліщенко, Ліза Пенькова, Дарія Козачище, Аліна Лунько, Мирослава Сімінько, Тетяна Недзельська, Руслан Чугунов та інші, та викладачі факультету дизайну Калина Пашкевич, Олена Васильєва, Людмила Мельник, Вадим Батрак, Валерій Скляренко, Олена Слітюк, Володимир Падун, Олександр Васильєв, Олена Герасименко, Руслана Хиневич тощо.

Фрагменти презентації лекції Stela Railean

Тема заходу охоплювала сучасні напрями та тренди в анімації та гейм-дизайні. Лекторка на власних проєктах показала сучасні технології та засоби створення відеозображень. Лекція була цікавою та інформативною для всіх слухачів, надихнувши студентів на нові звершення у світі мультимедійного дизайну.

Щиро дякуємо Стелі Раілян за цікаві та корисні матеріали лекції та щире спілкування!