ЦЕРЕМОНІЯ ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ В КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЦІЛУ

18 червня 2024 року в місті Цзінань (КНР) відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Київського інституту в Технологічному університеті Цілу Київського національного університету технологій та дизайну. В цьому році успішно здобули кваліфікаційний рівень бакалавра 232 випускника.

На церемонії в Технологічному університеті Цілу в Китаї  Іван Грищенко, ректор КНУТД, академік НАПН України, привітав випускників із успішним завершенням цього етапу освітнього шляху та побажав їм здійснення всіх мрій та успіхів у майбутньому.

Випускники, отримавши дипломи, подякували ректору, викладачам та адміністрації за підтримку й здобуті знання.

Неповторну атмосферу знакової події у житті бакалаврів створила демонстрація театралізованих виступів студентів та випускників.

07.07.2024