КНУТД СЕРЕД НАЙКРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ЄВРОПИ ЗА РЕЙТИНГОМ 2025 QS WORLD UNIVERSITY: RANKINGS: EUROPE.

Київський національний університет технологій та дизайну за результатами авторитетного - міжнародного рейтингу 2025 QS World-University: Rankings: Europe входить до кращих 36 ЗВО України.

У підрейтингу університетів Східної Європи-КНУТД займає 78 - позицію серед кращих ЗВО.

2025 OS World-University-Rankings: Europe - рейтинг європейських університетів; опублікований 10-липня 2024 року, включає-685 -провідних закладів вищої освіти з 42 країн-членів Ради Європи, укладений глобальним науково-дослідним центром QS-Quacquarelli Symonds спільно з британським виданням Times Higher Education.

Основними показниками рейтингу е:

1. Академічна репутація;

2. Репутація серед роботодавців;

3. Показник працевлаштування;

4. Співвідношення кількості викладачів і студентів;

5. Кількість цитувань на одну публікацію;

6. Кількість студенти за обміном (відрядження);

7. Кількість іноземних викладачів / студентів;

8. Міжнародна дослідницька мережа;

9. Кількість іноземних студентів;

10. Кількість публікацій на одного викладача;

11. Сталість.

Ми щиро дякуємо родині КНУТД за плідну, наполегливу командну роботу та прагнення досконалості. Вітаємо колектив та студентство університету з черговим: визнанням нашої спільної праці!