X Міжвузівський новорічно-різдвяний конкурс молодих модельєрів – дизайнерів одного образу та декору “Сузір’я “Каштан”

20 грудня 2012 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась фінальна частина X Міжвузівського новорічно-різдвяного конкурсу молодих модельєрів – дизайнерів одного образу “Сузір’я “Каштан”.

Конкурс об'єднав 280 дизайнерів з рiзних навчальних закладів Києва, Харкова, Черкас, Івано-Франківська та багатьох інших міст України.

Міжвузівський конкурс молодих дизайнерів “Сузір’я “Каштан” - проект, цілком спрямований на сприяння просуванню юних талантів, створення безмежного творчого простору для обдарованих художників моди, які мають нестримне бажання виразити свої творчі задуми у повноцінному вигляді, тому мають чудову нагоду саме тут заявити про себе в одному яскравому образі.

Саме такий формат конкурсу і може стати дуже перспективною точкою відліку для молодих дизайнерів в умовах, коли серйозні конкурси вимагають максимальної наближеності до «дорослої» індустрії, з її прагматизмом і внутрішньою логікою.

Образність та специфічність контексту зробили “Сузір’я “Каштан” одним із самих азартних та прогресуючих на сьогоднішній день студентських конкурсів в Україні, де учасники змагаються в номінаціях на кращий костюм, найкращу модель взуття та різдвяно-новорічний декор.

Цього року журі було представлено видатними діячами індустрії моди та медіа, шоу-бізнесу та культури майстром перукарського мистецтва В’ячеславом Дюденко, головним редактором журналу ”Exclusive stile” Анжелікою Долженко, головним редактором журналу ”Ательє” Наталєю Лук’янець, а також провідними викладачами КНУТД.

Переможцями стали:

Номінація “Взуттєве монпансьє”

1 місце – Григор’єва Марія за роботу “Color inspiration” (КНУТД)

2 місце – Ходотай Олена за роботу “Ниткове пано” (КНУТД)

3 місце – Жабаровська Поліна  за роботу “Мозаїка квітів“ (КНУТД)

Номінація “Маскарад”

1 місце – Жарікова Катерина  за роботу “Фантастична Серена” (КНУТД)

2 місце – Волошина Анастасія за роботу “Кокон” (КНУТД)

3 місце – Рябініна Лілія за роботу “Кой” (КНУТД)

3 місце – Литвин Анна за роботу “Галактична таємниця” (КНУКІМ)

Номінація “Новорічний бал”

1 місце – Чурилова Ольга, Пронюткіна Олександра за роботу “Птаха-витинаха” (ХДАМ)

2 місце – Чоні Поліна за роботу “Глубоководные рыбы” (КНУТД)

3 місце – Хачатрян  Аліна за роботу “Інфанта” (КНУТД)

Номінація “Святки”

1 місце – Непотюк Ксенія за роботу “The Goat” (КНУТД)

2 місце – Марчук Оксана за роботу “Индюк” (КНУТД)

Отже,  “Сузір’я “Каштан” – це не тільки свято ідей і фантазій молодих митців, це підґрунтя для зростання творчої молоді, яка, не зважаючи на всілякі події та зміни в суспільстві і світі, має жити і творити прекрасне майбутнє. А конкурс надає унікальну можливість реалізації своїх творчих задумів та талантів в реальних проектах!

21.12.2012