ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ - 2013. ПОСТ-РЕЛІЗ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

З 20 по 25 травня 2013 р. гостинно відкрив свої двері ΧІІІ Міжнародний конкурс молодих модельєрів – дизайнерів «Печерські каштани», організатором і засновником якого є Київський національний університет технологій та дизайну.

У конкурсі взяло участь понад 300 учасників з України, Росії, Білорусі, Литви, Казахстану та КНР.

Протягом п’яти днів журі конкурсу уважно обирало кращих з кращих хто, на їх авторитетну думку, гідний фіналу. За цей час публіці представили покази в таких номінаціях: одяг (PRET-A-PORTER, De Lux, FOLK, PRO-ART), взуття та аксесуари (PRET-A-PORTER, PRO-ART, CUTURE), текстильні вироби (Гобелен, Батік, Печворк (квілт), Вишивка, Лялька, Малюнки для тканин) і вперше цього року проведено конкурс перукарської майстерності (Фантазійна зачіска, Модний образ, Фантазійна зачіска з постижем).

Фінал конкурсу «Печерські каштани» відбувся 25 травня. В журі взяли участь відомі зарубіжні та українські дизайнери, представники шоу-бізнесу і фахівці у сфері індустрії моди, зокрема: Лариса Вороніна, Діана Дорожкіна, Серж Смолін, В’ячеслав та Ірина Дюденко, Сніжана Нех, Рене Мардела – генеральний директор Вищого інституту маркетингу моди MODSPE (Париж, Франція), Тетяна Ланже – генеральний директор компанії «International Retail Consalting», колективний організатор французьких компаній на міжнародних виставках (Париж, Франція); Люсі Салеc –директор департаменту розробок та досліджень інституту MODSPE (Париж, Франція), Мікаель Хольм – провідний дизайнер, головний менеджер аукціонного дому хутра та виробника хутра Kopenhagen Fur (Копенгаген, Данія), Даміано Антонаццо – регіональний директор Domus Academy & NABA (Мілан, Італія), Фабіо Альберто Рогоза (торгівельна марка INBLU), Петро Гамаюнов – директор інституту дизайну костюму Санкт-Петербурзького державного університету технологій та дизайну (Росія) і багато інших іменитих гостей.

Переможцями конкурсу стали:

ОДЯГ

Гран-Прі «Прошлое в будущем» Шмиголь Юлія (м. Одеса)

Номінація ФОЛК

1 місце - колекція «Дипайс» – Доброжинецька Яніна (КНУТД)

2 місце - колекція «Птица счастья - индюк» – Марчук Оксана (КНУТД)

3 місце - колекція «Зимняя ягода» Чірікова Світлана (Кубанський державний університет, м. Краснодар)

Номінація ПРЕТ-а-ПОРТЕ

1 місце - колекція «Болеро на три цвета» Кузьміна Дар’я (Кубанський державний університет, м. Краснодар)

2 місце - колекція «Изумруд» Попова Віолетта (Московський державний університет дизайну та технологи, м. Москва)

3 місце - колекція «Квінтесенція» Цимбал Олена (КНУТД)

Номінація ПРО-АРТ