ГАЛУЗЕВИЙ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Напередодні завершення учбового року в приміщенні  КНУТД  відбувся Галузевий ярмарок вакансій, в якому більш ніж  30   підприємств-роботодавців галузей легкої та фармацевтичної промисловості  мали можливість   презентувати  свої підприємства учням  та студентам  галузевих професійно-технічних училищ та Київського  національного університету технології та дизайну.

Під час  заходу,  фахівцями Київського міського центру зайнятості були  проведені майстер-класи, які ознайомили студентів з можливостями стажування  в період навчання, складання резюме, а також  проведено семінар для студентів  фармацевтичної галузі  «Сучасні програми розвитку молодих спеціалістів».

В той же час, керівники галузевих  закладів освіти та керівники  ведучих  підприємств легкої промисловості та фармацевтичної галузі, Київського міського та обласного центру зайнятості  прийняли участь у Круглому столі «Пошук нових механізмів підготовки кадрів відповідно до вимог роботодавців», де домовились про стратегічні напрямки  спільної діяльності з метою забезпечення ефективної  співпраці для створення  сприятливих  умов розвитку легкої промисловості та забезпечення галузі кваліфікованими робочими та інженерно-технічними кадрами.

За  підсумками  роботи   Галузевого ярмарку вакансій було укладено Меморандум  про співробітництво  та координацію дій між  УКРЛЕГПРОМом  та КНУТД.

Відкриття галузевого ярмарку вакансій

Підписання Меморандуму про співробітництво та координацію дій між  УКРЛЕГПРОМом  та КНУТД

Круглий стіл «Пошук нових механізмів підготовки кадрів відповідно до вимог роботодавців»

Майстер клас «Можливості стажування студентів у період навчання»