Всеукраїнська студентська олімпіада

6-8 квітня 2015 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму «Текстильна та легка промисловість» зі спеціальностей «Конструювання та технології швейних виробів», «Проектування взуття та галантерейних виробів».

В олімпіаді візьмуть участь команди з ВНЗ України та Вірменії.

На підставі комплексної оцінки будуть визначені переможці як за загальними показниками, так і в кожній з номінацій. Цього року запропоновано 9 номінацій зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів» та 5 номінацій зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів». Метою запровадження такої кількості номінацій є необхідність оцінити індивідуальні здібності кожного з учасників, перевірити рівень підготовки студентів різних ВНЗ, оцінити ефективність навчальних методик, визначити напрямки подальшого вдосконалення процесу навчання, які сприятимуть  підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців швейної та взуттєвої галузей. Абсолютні переможці олімпіади будуть визначені за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

28.03.2015