КНУТД НА XVIII МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МОДИ «KYIV FASHION»

Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД) у рамках співробітництва з виставковою компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» (КМКЯ) з 17 по 20 лютого 2010 року взяв участь у XVIII міжнародному фестивалі моди «Kyiv Fashion 2010» (весна).

Студенти та викладачі КНУТД (факультети технологій легкої промисловості та дизайну) взяли участь у наступних заходах фестивалю, а саме:

1. Привітанні учасників виставки на офіційній церемонії відкриття фестивалю моди «Kyiv Fashion».

На фото зліва направо:

Бородиня О.Г. - керівник департаменту легкої промисловості Міністерства промислової політики України.

Представник колективного організатора експозицій іноземних учасників виставки.

Чернявська Я.М. - директор фестивалю моди «Kyiv Fashion»

Іванов В.А. – генеральний директор КМКЯ.

Овчарек В.Є. – директор Центру розвитку та впровадження виставкових технологій (Центру РВВТ) КНУТД.

2. Роботі студентів кафедри ергономіки і проектування одягу (факультет ТЛП) і співробітників Центру РВВТ на виставковому стенді «КНУТД» в період проведення фестивалю моди «Kyiv Fashion».

3. Розміщенні на території виставки експозиції фоторобіт студентів кафедри дизайну під назвою: «Модна фотографія».

4. Участю у показі колекцій шкільного одягу «YOUNG FASHION LINE», розроблених студентами і викладачами КНУТД.

5. Створенні студентами спеціальності «фотодизайн» фоторепортажу про фестиваль моди «Kyiv Fashion».

6. Участю викладачів КНУТД в роботі журі конкурсу ескізів одягу «Золотий розчерк», який проводився у рамках фестивалю моди «Kyiv Fashion».

15.03.2010