Вітаємо з отриманням диплому ІІІ ступеня

В Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця було проведено підсумкову конференцію ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Маркетинг, управління персоналу та економіка праці" секція "Маркетинг".

В роботі конференції взяло участь понад 200 студентів зі всієї України. Серед усіх робіт було відібрано 19 робіт до участі у ІІ турі.

В роботі взяло участь 15 номінантів. Ті хто не зміг фізично бути присутнім на конференції мали змогу виступити онлайн, представивши свою роботу та ілюструючи специфіку та результати проведеного дослідження. Всі виступи мали науковий напрям з використанням математичних та аналітичних методів дослідження.

Після закінчення конференції, колектив журі секції, під головуванням к.е.н., доц. Птащенко Олени Валеріївни, відправився на обговорення представлених робіт.

Студентка 4-го курсу факультету економіки та бізнесу, кафедри менеджмент сфери послуг гр. БПО-11 Шайда Алла отримала диплом ІІІ-го ступеня.

Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів в навчанні та науковій діяльності.

03.04.2015