Участь студентів та викладачів у Міжнародній туристичній виставці UITT-2015

Студенти напрямів навчання «Побутове обслуговування» та «Менеджмент туристичного бізнесу» разом з викладачами кафедри менеджменту сфери послуг взяли участь у роботі Міжнародної туристичної виставки «UITT’2015 “Україна. Подорожі та туризм”».

В рамках проведення виставки проводились різноманітні майсер-класи, круглі столи, конференції.

Студенти отримали величезний досвід відвідавши конференцію «Стратегії розвитку внутрішнього туризму: європейський досвід та українські перспективи».

Не менш важливим виявився і круглий стіл «Інновації та найкращі рішення для активного та екологічного туризму» в рамках обговорення якого наші студенти висловили своє бачення вирішення даної проблеми.

За словами самих студентів досвід та думки, набуті під час участі в таких заходах, є вважливою складовою формую світогляду сучасного фахівця.

03.04.2015