МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС НА КРАЩУ НАУКОВУ РОБОТУ КУРСАНТІВ, СТУДЕНТІВ ТА СЛУХАЧІВ ВНЗ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

26-27 березня 2015 року магістр кафедри ергономіки і проектування одягу  Київського національного університету технологій та дизайну Мазурак Христина разом з науковим керівником к.т.н., доцентом Полькою Т.О. взяли участь у заключному етапі ІІ туру відкритого конкурсу наукових робіт курсантів, студентів та слухачів вищих навчальних закладів у сфері безпеки життєдіяльності, організатором якого згідно з наказом Міністерства освіти і науки України є Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

На засіданні конкурсної комісії було заслухано близько двадцяти доповідей кращих наукових робіт учасників конкурсу з України, Білорусі, Польщі.

За результатами обговорення наукова робота Мазурак Христини на тему «Удосконалення процесу проектування одягу для працівників металообробних цехів» отримала Диплом І-го ступеня, що підтверджує високий рейтинг Київського національного університету технологій та дизайну серед провідних університетів та рівень якості підготовки студентів.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів.

07.04.2015