Про участь Київського національного університету технологій та дизайну у виставці «ВОЛОНТЕР ЕКСПО»

Участь у заходах щодо популяризації спільних інноваційних розробок Київського національного університету технологій та дизайну  та підприємств легкої промисловості м. Києва є невід’ємною складовою розвитку кластерних ініціатив університету.

В рамках договорів про співпрацю між Київським національним університетом технологій та дизайну, ТОВ "РА.ДА" та ТОВ «НВО ЕКМА-СТО» університет прийматиме участь у виставці-симпозіумі «ВОЛОНТЕР ЕКСПО», яка пройде з  7 по 9 квітня 2015 року, в ній прийматимуть участь підприємці, волонтери та учасники бойових дій. Основним акцентом виставки є  інноваційна амуніція та оснащення для Збройних Сил України

Університет представив 3 інноваційні розробки військового спрямування, а саме:

• комбінезон чоловічий для рядового складу механізованих та танкових військ;
  • текстильні матеріали з вогнетривкою обробкою;
  • комбінезон робочий для механізованих та танкових підрозділів.

Ознайомитись з розробками Ви можете у самому серці виставки у павільйоні наших партнерів ТОВ "РА.ДА".

07.04.2015