Про участь Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету технологій та дизайну у Першому українському форумі інноваційних технологій «InnoTech Ukraine»

В рамках договорів про інформаційне партнерство між  Науковим товариства студентів та аспірантів  Київського національного університету технологій та дизайну та Форумом «InnoTech Ukraine», керівництво Ради НТСА та найбільш активні учасники роботи товариства будуть брати участь у роботі форуму,  який проходитиме з  9 по 11 квітня 2015 року у НСК «Олімпійський».

Захід має намір продемонструвати, що, незважаючи на складну економічну ситуацію, в Україні є компанії, які розробляють і впроваджують досягнення сучасного світу інноваційних технологій. Тривимірний друк і сканування, робототехніка, натільні технології та технології доповненої реальності вже зараз впроваджуються в різних сферах життя України, зокрема в медицині та освіті.

Innotech Ukraine – це спроба створити першу презентаційну платформу інновацій, ідей і start-up проектів, яка буде корисна не лише бізнесу, а й усім зацікавленим в розвитку нових технологій в Україні.

Студенти КНУТД мають змогу відвідати Форум за спеціальними умовами, скориставшись промокодом innotech15student. Дізнатися більш докладно: http://goo.gl/ND2oNH

#НТСАКНУТД #Київ #InnoTechUkraine

08.04.2015