НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ВУЗІВСЬКОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»

8 квітня 2015 року відбулось нагородження переможців вузівського туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

Організатором виступила кафедра обліку і аудиту Київського національного університету технологій та дизайну.

Призерами вузівського туру Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Облік і аудит» стали: Туровська М.Ю. (І місце), Голосна Ю.В. (ІІ місце), Литвин К.Ю. (ІІІ місце).

Призерами вузівського туру Всеукраїнської студентської олімпіади  з дисциплін стали:

«Фінансовий облік»  -  Шовтенко О. В. (І місце), Маринченко І.В. (ІІ місце), Туровська М.Ю. (ІІІ місце).

«Управлінський облік» -  Туровська М.Ю. (І місце), Голосна Ю.В. (ІІ місце), Литвин К.Ю. (ІІІ місце).

«Аналіз господарської діяльності» - Білоконь М.С. (І місце), Туровська М.Ю (ІІ місце), Войналович Н.М. (ІІІ місце).

«Аудит» - Туровська М.Ю. (І місце), Литвин К.Ю. (ІІ місце), Велігорська О.С. (ІІІ місце).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»!!!

08.04.2015