Майстер-клас по писанкарству

За ініціативи Центру культури та мистецтв (керівник Т.О.Таран) та Студентського самоврядування університету, 8 квітня 2015 року у науково-технічній бібліотеці КНУТД до свята Великодня відбулась культурно–просвітницька програма з лекцією- презентацією «Скарб нації – писанка»  та проведенням майстер–класу по писанкарству.  Святковий настрій заходу започаткувала група студії етноджазу під керівництвом Михайла Твердого.

Марина Мир, представник студентського самоврядування розповіла про історію писанки, традиції українського писанкарства різних регіонів нашої країни, основні символи, завдяки яким писанка ставала оберегом у кожній сім`ї. Студенти та співробітники під керівництвом Марини Мир з натхненням долучилися до мистецтва створення писанки власноруч.

09.04.2015