Виставка робіт кафедри ергономіки і проектування одягу факультету дизайну до 85-ї річниці КНУТД

З 6 по 10 квітня 2015 року в музеї Київського національного університету технологій та дизайну проходить виставка наукових і творчих розробок студентів та викладачів кафедри ергономіки і проектування одягу факультету дизайну, яка присвячена 85-й річниці нашого славетного університету.

В експозиції виставки демонструються різновиди одягу спеціального і військового призначення, комплекти шкільної форми, моделі творчих колекцій одягу, аксесуари, ляльки, вишиті картини і подушки, постільна білизна, ескізи моделей колекцій одягу і аксесуарів, що свідчить про фахову майстерність та підготовку фахівців високого гатунку.

Презентація наукових і творчих розробок кафедри ергономіки і проектування одягу розпочала низку експозицій досягнень університету, присвячених його 85-й річниці.

10.04.2015