Обмін спортивним досвідом

Вперше кафедра фізичного виховання та здоров’я нашого університету на чолі з завідуючою кафедрою, доктором педагогічних наук, Дудоровою Л. Ю. та відповідальним за спортивну роботу в університеті ст. викладачем кафедри Савчуком О. С., а також з збірною командою викладачів та співробітників з волейболу вирушила до Хмельницького Національного Університету за обміном досвіду роботи.

Так 7 квітня ми прибули до Хмельницька, нас зустріли на вокзалі представники кафедри фізичного виховання, та повезли до університету.

До речі кафедра називається «Здоров’я людини та фізичного виховання».

Вона є лідером з підготовки спеціалістів з реабілітації здоров’я людини, а також випускаючою кафедрою. В надзвичайно теплій обстановці нам розповіли про діяльність кафедри. Оглядання спортивних баз, довели нам що співробітники університету виконують свої обов’язки на відмінно. Після зустрічі з працівниками кафедри, нас запросили до музею «Слави Університету».

За домовленостю наша команда прийняла активну участь в конкурсі «Брей – ринг» присвяченому спорту.

О 16 годині почалася запекла боротьба на спортивному майданчику в турнірі з волейболу серед викладачів та співробітників присвяченому «Дню здоров’я». В запеклій та безкомпромісній боротьбі наша команда зайняла 3 місце в цих змаганнях, і була нагородженна цінним призом та дипломом.

Після змагань було підведенно підсумки. В доброзичливій обстановці ми та наші суперники поділилися думками про стан спортивної роботи наших університетів.

Висловлюєм подяку нашим спортсменам, а саме:

1) Рубанка М. М. старший викладач кафедри інженерної механіки

2) Плешко С. А.  доцент кафедри інженерної механіки

3) Ващенко О. О. зав. лаб. кафедри інженерної механіки

4) Бобровник В. М. головний інженер, групи головного енергетика

5) Ничипоренко І. В. ст. викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я

6) Черновський С. М. ст. викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я

Бажаємо нашій команді і надалі обмінюватися досвідом роботи з іншими ВНЗ України.

З повагою, кафедра фізичного виховання та здоров’я

10.04.2015