Конференція трудового колективу в Київському національному університеті технологій та дизайну

22 квітня 2015 року в університеті відбулася конференція трудового колективу Київського національного університету технологій та дизайну.

В ході роботи конференції ректор Іван Михайлович Грищенко виступив зі звітом про роботу університету.

Також, на конференції були затверджені новий колективний договір на 2015-2018 рр., правила внутрішнього розпорядку та погоджений новий статут університету. Окремим питанням було обрання членів вченої ради університету.

Одразу після завершення конференції, відбулось перше засідання нового складу вченої ради, на якому ректора університету Івана Михайловича Грищенко було обрано головою вченої ради університету.

22.04.2015