ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗЕМЛІ

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Наш університет також вирішив долучитися до святкування Дня Землі. Силами Екологічного Клубу, Студентського Парламенту КНУТД та кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів було проведено ряд заходів.

Об 11:20 у виставковій залі на 3 поверсі 1 корпуса була відкрита екологічна виставка виробів виготовлених із повторно використаних матеріалів(скла, пластику, паперу) та представлені кращі студентські роботи конкурсу «Creative flowers». Зі вступним словом виступали проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Чабан Віталій Васильович, проректор з наукової та інноваційної роботи Каплун Віктор Володимирович, радник ректора, проф. Головко Дмитро Богданович, виставку відкрив завідувач кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів Панасюк Ігор Васильович. Виставку відвідали студенти, викладачі та інші бажаючі.

Наступний захід – озеленення території університету. Студенти разом з викладачами кафедри ТБТМП та проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Чабаном В. В. посадили саджанці вишень поруч з 3 корпусом.

Завдяки активній співпраці Студентського Парламенту та кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів з господарською частиною на території університету було встановлено контейнер для збору макулатури. Запрошуємо долучитися до збору макулатури.

23.04.2015