Пленарне засідання ХIV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі»

У відповідності до плану Міністерства освіти і науки України 23 квітня 2015 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулось пленарне засідання Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі», яка покликана активізувати і популяризувати наукову діяльність молоді та сприяти розвитку творчих контактів. Співорганізатори конференції - Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет технологій та дизайну, Українська асоціація підприємств легкої промисловості.

З вітальним словом від ректорату до учасників конференції звернувся проректор з наукової та інноваційної роботи д.т.н., проф. Каплун В.В., який відмітив, що в умовах сучасного стану економіки актуальним є запровадження механізмів розвитку науки та інновацій саме у середовищі студентів і молодих вчених, а також для зростання позитивного іміджу університету як сучасного вищого навчального закладу підприємницького типу.

З вітальним словом та інформацією про стан та проблеми галузі, перспективи співробітництва науковців з підприємствами легкої промисловості виступила виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання роботодавців легкої промисловості “Укрлегпром” Ізовіт Т.Л.

До учасників конференції звернувся заступник голови комітету громадської ради Міністерства освіти і науки України по модернізації та інформатизації вищої освіти Яригін С.В.

На пленарному засіданні були заслухані цікаві і змістовні доповіді: доцента Київського національного університету технологій та дизайну Романюк Є.О.; студентів - Павлік М.В.Криловської К.М. та Іссай А.С., Кучеренко Є.В., Юристовської С.Б. та Цирульник І.В., Чудіновича Ю.Ю. (Київський національний університет технологій та дизайну); Синицького А.О. (Київський національний торговельно-економічний університет);  Бойко С.В. та Ярошенко А.С. (Харківський національний університет будівництва та архітектури); Дзюби І.В. (Житомирський державний технологічний університет).

В рамках роботи конференції підведені  підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Легка промисловість», що проводився на базі нашого університету. На конкурс загалом подано 42 студентські наукові роботи, що надійшли з 11 вищих навчальних закладів України (м.Київ, м.Житомир, м.Кременчук, м.Луцьк, м.Одеса, м.Харків, м.Хмельницький, м.Чернігів), серед яких 15 конкурсантів стали призерами конкурсу. Авторитетне журі, до складу якого також входили представники провідних підприємств легкої промисловості, відмітило високий рівень виконання досліджень, обґрунтованість вибору тем та практичне спрямування представлених на конкурс робіт.

Завершилось пленарне засідання конференції церемонією нагородження переможців та учасників конкурсу. Автори кращих наукових робіт були нагороджені дипломами оргкомітету конкурсу та грамотами Української асоціації підприємств легкої промисловості України.

Кращі доповіді у вигляді статей будуть опубліковані у науковому журналі університету «Вісник КНУТД».

24.04.2015