ХIV Всеукраїнська конференція молодих вчених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі»

23 квітня 2015 р. в рамках XIV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та студентів "Наукові розробки молоді на сучасному етапі" було проведено засідання підсекції "Економіка підприємства" секції "Економічні та соціально-політичні проблеми активізації інноваційної діяльності підприємств України". З доповідями виступили аспіранти та студенти кафедри "Економіка підприємства" КНУТД, а також ВНЗ "Університет економіки та права "КРОК".

До конференції був приурочений конкурс плакатів на тему "Інноваційний розвиток економіки України: інтеграція освіти, науки і бізнесу!", проведений із метою формування у студентів інноваційного мислення. Переможці конкурсу нагороджені грамотами. Усі учасники отримали заохочення.

Вітаємо переможців – студентів 4 курсу:

1 місце – Панін Тимур, Книженко Андрій, Хандога Дмитро.

2 місце – Маслюк Людмила, Васильєва Маргарита, Драгієва Євгенія, Прокофьєва Анастасія, Підопригора Анна.

3 місце – Білокінна Наталя, Бондаренко Анастасія, Ларіонова Тетяна, Петренко Тетяна, Чепурна Дарина.

24.04.2015