Вадим Крищенко на «Книжковому арсеналі»

В рамках фестивалю до Всесвітнього дня книги і авторського права Мистецький Арсенал урочисто вітав видатного українського поета, народного артиста України, Почесного доктора Київського національного університету технологій та дизайну Вадима Дмитровича Крищенка з 80 річчям. Вадим Крищенко презентував свою нову книгу поезій «Час одкровення».

Тепло привітав ювіляра, ректор Київського національного університету технологій та дизайну, професор Грищенко І.М.

Палке слово поета, доніс чисельним присутнім, друг університету, Член Наглядової ради університету, Герой України, Лауреат Шевченківської премії, народний артист України Анатолій Нестерович Паламаренко.

Чудові пісні на слова Вадима Крищенка виконали улюблені співаки  Михайло Брунський та Дмитро Андрієць.

Презентація книги «Час одкровення» перетворилось в свято української культури.

24.04.2015