Про проведення кафедрою обліку і аудиту підсекції «Організаційні та методичні аспекти бухгалтерського обліку і аудиту інноваційної діяльності підприємств України»

23.04.2015р. та 24.04.2015 р. в рамках проведення XIV Всеукраїнської наукової конференції молодих вчених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі» відбулись засідання підсекції «Організаційні та методичні аспекти бухгалтерського обліку і аудиту інноваційної діяльності підприємств України» секції «Економічні та соціально-політичні проблеми активізації інноваційної діяльності підприємств України».

Активну участь у роботі підсекції «Організаційні та методичні аспекти бухгалтерського обліку і аудиту інноваційної діяльності підприємств України» приймали студенти спеціальності «Облік і аудит», аспіранти, молоді вчені та науково-педагогічні працівники кафедри обліку і аудиту.

В процесі проведення конференції відбулась цікава дискусія та обмін думками.

24.04.2015