ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ: ВІДЧУЙ СЕБЕ СТУДЕНТОМ

24 квітня 2015 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася визначна подія: профорієнтаційний захід факультету економіки та бізнесу «День відкритих дверей ФЕБ: відчуй себе студентом». Дана подія відкриває цілу низку заходів факультету, направлених на роботу зі школярами міста Києва.

В рамках заходу до університету завітало 100 учнів спеціалізованої школи № 173 м. Києва.

З привітального слова розпочав зустріч зі школярами та їх учителями  декан факультету економіки та бізнесу Хоменко Олександр Вікторович.

Майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію про університет, його здобутки за 85-річну історію.

Після загального знайомства з університетом та факультетом для гостей було проведено екскурсію найбільш цікавими місцями університету.

Завершальним штрихом вражень школярів став ряд майстер-класів та бізнес-тренінгів, що підготували викладачі факультету. Кожен школяр мав змогу відвідати цікавий саме для нього майстер-клас та отримати новий безцінний досвід.

Наостанок учні та їх класні керівники отримали пам’ятні фото на згадку про КНУТД, зроблені на фоні банера університету.

25.04.2015