ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ, 19 травня 2015 року

19 травня 2015 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт

1. ЛихолетА СЕРГІЯ ІЛЛІЧА на тему «Організаційно-економічний механізм регулювання трансферу технологій», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Маниліч Михайло Іванович, кандидат економічних наук, доцент, ректор ВПНЗ Буковинський університет МОН України.

Роботу виконано у Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ) Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Рецензенти:

Кухленко Олег Васильович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України

Воронкова Таїсія Євгенівна, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

2. ЗАЙЦЕВОЇ ЛЮДМИЛИ ОЛЕКСІЇВНИ на тему «Управління конкурентоспроможністю підприємств легкої промисловості», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Матросова Людмила Миколаївна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія».

Роботу виконано в Державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», місто Старобільськ.

Рецензенти:

Гончаров Юрій Вікторович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України, заслужений економіст України, академік Академії економічних наук України зі спеціальності «Економіка підприємств».

Секретар міжкафедрального

наукового семінару